Promocja i konkurs na program Alcohol 120%

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się promocja na program Alcohol 120%. Od dzisiaj do 2 grudnia można nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 258 zł netto (315 zł brutto) za 1 szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Przy zakupach internetowych obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Na jutro i pojutrze CRO przygotowało również konkurs w którym można wygrać dodatkowe 20% rabatu na licencję programu Alcohol 120%. Szczegóły omówione są na stronie CRO.

Alcohol 120% łączy w sobie cechy programu przeznaczonego do nagrywania płyt oraz emulatora napędów CD/DVD. Program umożliwia tworzenie zapasowych kopii płyt CD oraz DVD (na CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW/DVD-RAM i DVD+RW). Alcohol 120% tworzy również kopie płyt zabezpieczonych technologiami: Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5. Za pomocą aplikacji można tworzyć wirtualne napędy (do 31) na dysku co pozwala na odtwarzanie bez konieczności posiadania/wkładania płyty.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD

© dobreprogramy
s