Promocja i konkurs na program IrfanView

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się promocja na program IrfanView. Od dzisiaj do 25 listopada można nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 55 zł netto (67 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Przy zakupach internetowych i zamówieniu na kwotę powyżej 100 zł obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Na jutro i pojutrze CRO przygotowało również konkurs w którym można wygrać licencje na program IrfanView. Wystarczy odpowiedzieć na 3 proste pytania i odrobina szczęścia!

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka graficzna o rozbudowanych możliwościach. Odtwarza zarówno pliki graficzne jak i multimedialne oraz płyty Video CD. Umożliwia także, między innymi, katalogowanie plików, obróbkę i konwersję plików (również automatyczną), współpracę ze skanerem, dokonywanie zrzutów ekranowych, przygotowywanie wygaszaczy oraz wzbogacanie o opcjonalne moduły (plug-in'y) np. do odtwarzania plików muzycznych .mp3. Głównę siłę programu stanowią właśnie wspomniane plug-in'y - dzięki możliwości programu mogą być bardzo rozbudowane. Program jest bezpłatny do niekomercyjnego użytku, aby legalnie użytkować go w firmach należy wykupić licencję.

Przeglądarkę można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Przeglądarki graficzne

© dobreprogramy
s