Promocja na ACDSee 8.0 Photo Manager

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma SoftPoint - dystrybutor m.in. oprogramowania ACDSystems, poinformowała o promocji na program ACDSee 8.0 Photo Manager. W ramach oferty promocyjnej produkt ten jest dostępny w cenie 149 zł netto (ok. 182 zł brutto).

ACDSee 8.0 Photo Manager to najnowsza wersja niezwykle popularnej przeglądarki graficznej. ACDSee 8 już nie jest jednak zwykłą przeglądarką, możliwości programu zostały zasadniczo rozbudowane o funkcje programu do katalogowania i podstawowej edycji fotografii. Poza obsługą przeszło 50 formatów graficznych oraz najważniejszych multimedialnych (MPEG, MP3) program wyposażono w wygodne funkcje do zarządania bazą fotografii, takie jak rozbudowane, szybkie wyszukiwanie, możliwości tworzenia prezentacji na CD i DVD oraz wiele narzędzi edycyjnych oraz filtrów i efektów. Ze względu jednak na pewne ograniczenia funkcjonalne trudno już w tym momencie uznać ACDSee za wyspecjalizowany program do katalogowania fotografii. Nowe rozwiązania tworzą jednak z ACDSee bardzo rozbudowaną przeglądarkę z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami związanymi z obsługą i korekcją fotografii.

Promocja potrwa do 31 marca b.r. Więcej informacji można uzyskać na stronach dystrybutora.

Wersję testową programu ACDSee 8.0 Photo Manager udostępniamy do pobrania w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Przeglądarki graficzne

© dobreprogramy
s