Promocja na Borland Developer Studio 2006

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak poinformowała nas firma SoftPoint, każdy klient, który zakupi Borland Developer Studio 2006 System lub Upgrade otrzyma bezpłatnie dodatkowe oprogramowanie o wartości 300 USD: Castalia, CodeHealer, Beyond Compare Differ oraz BuildBooster.

Castalia rozszerza możliwości środowiska Delphi 2006 jako platformy do tworzenia oprogramowania, umożliwiając szybsze pisanie kodu lepszej jakości. CodeHealer jest łatwym w użyciu programem do analizy i weryfikowania kodu źródłowego. CodeHealer wspomaga szukanie, identyfikowanie i naprawianie błędów w kodzie oraz "wrażliwych" na bezpieczeństwo miejscach w aplikacjach stworzonych w Delphi. Beyond Compare Differ jest wydajnym programem użytkowym, pozwalającym na wizualnie porównywanie plików z wcześniejszymi wersjami programu, sprawdzanie ich oraz cofanie zmian już dokonanych. BuilderBooster to oprogramowanie zwiększające i rozszerzające możliwości kompilatora.

Darmowe programy są do pobrania dla zarejestrowanych użytkowników BDS 2006 ze strony borland.com/downloads. Co ważne programy mogą pobrać również klienci, którzy kupili pakiet BDS przed czasem obowiązywaniem promocji.

© dobreprogramy
s