Promocja na Norton AntiVirus 2006

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma SoftPoint - dystrybutor oprogramowania Symantec, poinformowała o nowej promocji na program Norton AntiVirus 2006 PL. Przy zakupie pudełkowej wersji programu (oznakowanej specjalną naklejką), w środku znajdziemy kupon uprawiający do bezpłatnego otrzymania pakietu narzędziowego Norton System Works 2006 Basic Edition o wartości około 160 zł brutto.

Norton System Works 2006 Basic Edition to najprostsza wersja doskonałego pakietu narzędziowego firmy Symantec. W jego skład wchodzą narzędzia Norton GoBack - zapewniający ochronę stanu systemu i danych, w razie problemów przywracający poprzednie ustawienia; Norton Cleanup - usuwający niebezpieczne pliki z komputera; Norton Utilities - rozwiązujące problemy systemowe i zwiększające wydajność aplikacji; Process Viewer 2.0 - pokazujący jakie oprogramowanie działa w danej chwili na komputerze i jak wpływa na pracę całego systemu, System Optimizer 2.0 - umożliwiający dostosowanie konfiguracji systemu XP do potrzeb użytkownika, a także CheckIt Diagnostics - testujący urządzenia sprzętowe.

Oferta dotyczy wyłącznie pełnych, jednostanowiskowych wersji programu i ważna jest do 31 sierpnia b.r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

© dobreprogramy
s