Promocja na wyścigi studia Codemasters na cdp.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Wiosna za pasem, sezon na wyścigi możemy uznać za rozpoczęty. Jeżeli należycie do fanów gier tego rodzaju, to macie doskonałą okazję, by właśnie wyposażyć się w ich cały komplet, bowiem cdp.pl właśnie obniżyło ich ceny nawet o 80 procent.

Wszystkie gry z promocji wyszły z brytyjskiego studia Codemasters. W obniżonej cenie mamy więc do wyboru chociażby wysoko oceniane DiRT 3, z ponad stoma trasami, wiernie odwzorowanymi pojazdami i solidnie wykonanym trybem multiplayer. Możemy go mieć już 9,99 złotych (wcześniej za prawie czterdzieści). Graczy lubiących bardziej szalone wyścigi na pewno zainteresuje DiRT Showdown, za 14,99 złotych, gdzie, poza wyścigami, liczy się także rozwalanie samochodów naszych oponentów.

Fani formuły jeden także znajdą coś dla siebie. Za 49,99 złotych mogą oni nabyć F1 2013, w którym będą mogli wcielić się w Lewisa Hamiltona i ścigać się na wirtualnych odpowiednikach torów istniejących w rzeczywistości. Za dziesięć złotych więcej można zakupić wersję classic gry, która oferuje także opcję uczestniczenia w wyścigach z lat dziewięćdziesiątych.

Promocja nie ominęła także tytułu GRID 2, oferującego nam stopniowe wspinanie się po szczeblach kariery kierowcy. już za 29,99 złotych (przecena z ponad stu złotych). Do gry możemy także dokupić jeden z czterech DLC, które w promocji zostały odpowiednio przecenione na 3,99 lub 4,99 złotych.

Serwis nie poinformował do kiedy potrwa jego promocja, dlatego warto się pospieszyć. Wszystkie z wymienionych gier są dostępne tutaj.

© dobreprogramy

Komentarze