Promocja ostatkowa Cdp.pl — gry za niecałe 5 złotych i walka o tańszego Wiedźmina

Strona główna Aktualności

O autorze

Dopiero co mieliśmy Wielki Giermasz, także w cyfrowej formie, a już rodzimy sklep Cdp.pl proponuje kolejną akcję wyprzedażową. Jedni będą dzisiaj opychać się pączkami i innymi słodkościami, a inni w ramach ostatkowej (ostatecznej?) promocji wzbogacą swoją bibliotekę tytułów o kilka kolejnych pozycji zakupionych w dosyć atrakcyjnej cenie, bo 5 złotych bez 1 grosza. W ramach akcji oferowanych jest blisko 60 różnorakich pozycji, w tym pakiety edukacyjne dla dzieci. Za 4,99 może być też zaraz Wiedźmin.

Jak podaje Cdp, każdy zakup i każdy nowo zarejestrowany użytkownik dokładają swoją cegiełkę do specjalnego paska postępu na witrynie Edycji Rozszerzonej pierwszych przygód Geralta w sklepie, a jego wypełnienie odblokuje grę w atrakcyjnej cenie na 12 kolejnych godzin. Jak ktoś nie ma klasyka to pewnie na to poczeka, ale są i inne bonusy. Ten kto wyda w czasie promocji przynajmniej 25 złotych na dowolne tytuły z oferty, po jej zakończeniu otrzyma 25% zniżki na następne zakupy w serwisie. Zawsze to coś...

Z ciekawszych propozycji na ostatki warto się przyjrzeć polskiemu Anomaly, przeróbce Flashbacka, strzelankom z serii Serious Sam HD, Syberiom oraz innym przygodówkom (w tym obu częściom Little Big Adventure!). Znajdzie się też kilka strategii i symulatory.

© dobreprogramy
s