r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocja w Netii

Strona główna Aktualności

Dziś Netia wprowadziła nową promocję na usługi dostępu do Internetu. W ramach usługi Net24 (ADSL) pojawiły się promocyjne: Net24 Optimum oraz Net24 VIP.

Net24 Optimum oferuje pobieranie danych z prędkością 256 kb/s, natomiast wysyłanie odbywa się z prędkością 64 kb/s. Abonament wynosi 85,40 zł brutto. W przypadku usługi Net24 VIP pobieranie danych przez użytkownka odbywa się z prędkością 1024 kb/s, natomiast wysyłanie danych to 160 kb/s. W tym przypadku abonament wynosi 170,80 zł brutto.

Ponadto promocją objęte są Modem ADSL za 1,22 zł brutto oraz aktywacja usługi również za symboliczną złotówkę. Dodatkowo transfer danych jest nielimitowany, istnieje możliwość podpisania umowy na czas nieokreslony, abonentowi przysługuje całodobowa pomoc techniczna.

O miejscach gdzie usługa jest dostępna przeczytać można na www.netia.pl .

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.