Promocje na Dzień Dziecka od Young Digital Planet

Strona główna Aktualności

O autorze

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, firma Young Digital Planet rozpoczęła promocję w ramach której za 99 zł można nabyć kurs EuroPlus+ Angielski dla nastolatków z dołączonym bezpłatnie dodatkowym programem EuroPlus+ Angielski dla dzieci lub Multimedialną encyklopedią powszechną WIEM 2007.

EuroPlus+ Angielski dla nastolatków to interaktywny, multimedialny kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Kształci wszystkie umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Wychodząc od bardzo podstawowych wiadomości, prowadzi w sposób zabawny i łatwy do zapamiętania poprzez najistotniejsze zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Wyposażony jest w system rozpoznawania i oceny wymowy. Zawiera m.in. 80 lekcji interaktywnych, kilkaset ćwiczeń, kilkadziesiąt filmów animowanych, ćwiczenia w formie zabawnych gier językowych, a także pomocne programy narzędziowe (Słownik, Gramatyk, Nowe słówka) i kilkanaście testów sprawdzających stopień opanowania materiału. Program został przygotowany w konwencji pełnego kursu językowego dla początkujących - kształci wszystkie umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Jednocześnie sposób przekazywania wiedzy dostosowany jest do możliwości percepcyjnych uczniów w wieku 9-13 lat.

Normalna cena samego tylko programu EuroPlus+ Angielski dla nastolatków to 129 zł. Oferta zakupu za 99 zł zestawu, składającego się dodatkowo z EuroPlus+ Angielski dla dzieci lub Multimedialnej encyklopedii powszechnej WIEM 2007, wydaje się więc bardzo atrakcyjna. Oferta obowiązuje do 10 czerwca br. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronach producenta.

Wersję demonstracyjną programu EuroPlus+ Angielski dla nastolatków można pobrać w dziale PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Język angielski

© dobreprogramy