r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocje na program TechCAD

Strona główna Aktualności

Firma TechSoft rozpoczęła promocję w ramach której programy TechCAD 4.0 i TechCAD 2D 4.0 można nabyć za 1/5 dotychczasowej ceny - czyli za odpowiednio 99 i 49 zł netto. Promocja potrwa do końca sierpnia.

TechCAD to nagrodzony w ramach akcji Promujemy polskich autorów!, interesujący i prosty w obsłudze, polski program do komputerowego wspomagania projektowania. Umożliwia tworzenie rozbudowanych rysunków technicznych i projektów z różnych dziedzin inżynierii (budownictwo, mechanika, elektrotechnika) oferując pełny zestaw narzędzi do przeprowadzenia całego procesu projektowania. Program daje m.in. możliwość pracy z wieloma projektami jednocześnie oraz na warstwach, projektowanie i wydruk projektu w każdej skali, selekcję obiektów wg podanych kryteriów i ich szybkie wymiarowanie, modelowanie 3D i wiele innych... Wraz z programem dostarczana jest biblioteka symboli, stylów wypełnienia i kreskowania. TechCAD wykorzystuje własny format plików TCD ale umożliwia też odczyt i zapis w formacie DXF (AutoCAD 9 - 2006). TechCAD 2D jest uproszczoną wersją swojego pierwowzoru.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie producenta.

Wersje testowe programów można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Programy do projektowania CAD

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.