Promocje neostrady tp

Strona główna Aktualności

O autorze

od 1 listopada do końca roku Telekomunikacja Polska proponuje nowym klientom promocyjne warunki na korzystanie z usługi neostrada. Za pierwsze miesiące nowi abonenci mogą płacić jedynie złotówkę abonamentu.

W zależności od opcji neostrady tp, którą zamówi klient zależy czas korzystania z usługi za złotówkę miesięcznie. Dla opcji 128 kb/s jest to miesiąc, 512 kb/s - dwa miesiące, a 1024 kb/s - trzy miesiące. Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę na czas określony 12 miesięcy.

Dla dotychczasowych klientów neostrady tp, również od 1 listopada br., rozpoczyna się inna promocja - ,,Więcej za mniej". Skorzystają z nie wszyscy, którzy w okresie promocyjnym zmienią dotychczasową opcję neostrady na wyższą.

Jeśli abonent korzystający do tej pory z neostrady tp 128 wybierze opcję 512, przez pierwsze trzydzieści dni będzie płacił jak za opcję 128 - czyli 59 zł. Podobnie będzie w przypadku zmiany usługi z opcji 512 na 1024 (tu pierwsze trzydzieści dni będzie kosztowało 99 zł - czyli tyle ile kosztuje wersja 512). Z promocji będą mogli skorzystać klienci, podpisujący aneksy do umów na czas określony tj. 12 miesięcy. Promocja zakończy się 31 grudnia 2004 r.

Abonenci TP S.A. mogą połączyć świąteczną promocję neostrady tp ze specjalną ofertą Canal +. Polega ona na m.in. przekazywaniu klientom TP kuponów promocyjnych, upoważniających do promocyjnego skorzystania z usług, świadczonych przez Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. (m.in. aktywacja abonamentu CYFRA+ za 1 zł brutto, antena satelitarna gratis, Canal + Multipleks i HBO MaxPack - gratis do dwóch miesięcy.

© dobreprogramy
s