Promocje z Dialogiem...

Strona główna Aktualności

O autorze

"Twój Dialnet DSL" - Tak została nazwana nowa promocja jaką od 15 marca prowadzi Dialog. O 76 % została obnizona opłata instalacyjna dla usług Dialnet DSL 1 i Dialnet DSL 2. Obecnie wynosi ona 96 złotych netto (wedlug cennika 400 zł netto). Wszystkie osoby zainteresowane, mają dokładnie 108 dni na skorzystanie z tej okazji. Tyle bowiem trwa promocja.

Dialnet DSL to usługa szerokopasmowego dostępu do Internetu, która oferowana jest klientom Dialogu od listopada 2003 roku. Oferta obejmuje dwa warianty: Pierwszy z nich to przepustowość 1Mb/s i opłata miesięczna w wysokości 149 zł + VAT. Drugi wariant to 2 Mb/s i 249 zł + VAT opłaty instalacyjnej. Usługa jaką jest Dialnet DSL jest przeznaczona w głównej mierze dla odbiorców indywidualnych, a także malych i średnich przedsiębiorstw.

Niestety mankamentem tejże promocji są ograniczone możliwości techniczne świadczenia usługi. Dialnet DSL na chwilę obecną jest dostępny w niektórych obszarach Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Polkowic, Zielonej Góry, Bielska - Białej, Elbląga i Łodzi.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem 0801 700 700

© dobreprogramy
s