r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocyjna oferta na trzecie urodziny Pixelmatora

Strona główna Aktualności

Pixelmator - znany i ceniony edytor grafiki rastrowej na platformę Mac - świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji producent programu przygotował ciekawą promocję.

Pixelmator jest jednym z najpopularniejszych edytorów graficznych dedykowanych użytkownikom systemu Mac OS X. Program oferuje wyrafinowane opcje do edycji kolorów, w tym narzędzie krzywych odpowiedzialne za ustawiania całego zakresu tonalnego albo tworzenia precyzyjnych ustawień w indywidualnych kanałach kolorów w obrazie. Aplikacja znalazła się ponadto w naszym zestawieniu najpotrzebniejszych programów na Maka. Specjalna oferta wiąże się z możliwością kupienia pełnej, komercyjnej wersji Pixelmatora z rabatem 30%. Promocja jest ograniczona czasowo i dotyczy wyłącznie firmowego sklepu internetowego Pixelmator. By skorzystać z rabatu, wystarczy w momencie zakupu podać specjalny kod promocyjny - "HAPPYBIRTHDAY". Szczegóły promocji dostępne są na blogu twórców programu.

Demonstracyjną wersję edytora Pixelmator można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.