reklama

Promocyjna oferta na trzecie urodziny Pixelmatora

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Pixelmator - znany i ceniony edytor grafiki rastrowej na platformę Mac - świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji producent programu przygotował ciekawą promocję.

Pixelmator jest jednym z najpopularniejszych edytorów graficznych dedykowanych użytkownikom systemu Mac OS X. Program oferuje wyrafinowane opcje do edycji kolorów, w tym narzędzie krzywych odpowiedzialne za ustawiania całego zakresu tonalnego albo tworzenia precyzyjnych ustawień w indywidualnych kanałach kolorów w obrazie. Aplikacja znalazła się ponadto w naszym zestawieniu najpotrzebniejszych programów na Maka. Specjalna oferta wiąże się z możliwością kupienia pełnej, komercyjnej wersji Pixelmatora z rabatem 30%. Promocja jest ograniczona czasowo i dotyczy wyłącznie firmowego sklepu internetowego Pixelmator. By skorzystać z rabatu, wystarczy w momencie zakupu podać specjalny kod promocyjny - "HAPPYBIRTHDAY". Szczegóły promocji dostępne są na blogu twórców programu.

Demonstracyjną wersję edytora Pixelmator można pobrać bezpośrednio z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało