r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocyjne ceny Nero w sklepie Vobis

Strona główna Aktualności

Współpracujący z naszym vortalem sklep Vobis ogłosił dwie promocje na zakup Nero 9 oraz poprzedniej wersji Nero 8.

Pierwsza oferta to pakiet dwóch programów: najnowszej wersji zestawu narzędzi do przygotowywania i nagrywania płyt Nero 9 oraz programu do optymalizacji i oczyszczania systemu TuneUp Utilities 2008. Oba programy sprzedawane są oczywiście w polskiej wersji językowej. Cena tego promocyjnego pakietu wynosi 279 złotych, co oznacza, że TuneUp Utilities 2008 dodawany jest całkowicie bezpłatnie. Dla osób, które nie są zainteresowane dodatkowym programem Vobis udostępnia także możliwość zakupu samego programu Nero 9 w identycznej cenie 279 złotych.

Przy tej okazji warto wspomnieć także o drugiej promocji. Dotyczy ona poprzedniej wersji pakietu narzędzi do nagrywania płyt - Nero 8. W ramach specjalnej wyprzedaży program ten w polskiej wersji językowej dostępny jest w obniżonej cenie 159 złotych.

Wersję testową programu Nero 9 można przez cały czas pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Pakiety multimedialne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.