r   e   k   l   a   m   a
reklama

Promocyjne ceny Nero w sklepie Vobis

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Współpracujący z naszym vortalem sklep Vobis ogłosił dwie promocje na zakup Nero 9 oraz poprzedniej wersji Nero 8.

Pierwsza oferta to pakiet dwóch programów: najnowszej wersji zestawu narzędzi do przygotowywania i nagrywania płyt Nero 9 oraz programu do optymalizacji i oczyszczania systemu TuneUp Utilities 2008. Oba programy sprzedawane są oczywiście w polskiej wersji językowej. Cena tego promocyjnego pakietu wynosi 279 złotych, co oznacza, że TuneUp Utilities 2008 dodawany jest całkowicie bezpłatnie. Dla osób, które nie są zainteresowane dodatkowym programem Vobis udostępnia także możliwość zakupu samego programu Nero 9 w identycznej cenie 279 złotych.

Przy tej okazji warto wspomnieć także o drugiej promocji. Dotyczy ona poprzedniej wersji pakietu narzędzi do nagrywania płyt - Nero 8. W ramach specjalnej wyprzedaży program ten w polskiej wersji językowej dostępny jest w obniżonej cenie 159 złotych.

Wersję testową programu Nero 9 można przez cały czas pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Pakiety multimedialne.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic