Promujemy polskich autorów! - CRM plus

Strona główna Aktualności

O autorze

Przedstawiamy kolejny program w ramach akcji Promujemy polskich autorów!. Tym razem jest to CRM plus firmy Sonect.

CRM plus to program, którego funkcjonalność dalece wykracza poza to co sugeruje jego nazwa. Głównym składnikiem programu jest naturalnie moduł do zarządzania relacjami z klientami (CRM), który umożliwia m.in. rejestrowanie danych klientów, określanie ich statusów, wyszukiwanie przy pomocy różnych filtrów, automatyczne powiadamianie o zaplanowanych kontaktach, dostęp do najróżniejszych zestawień, automatyczny podgląd stanu zadłużenia dla pracowników działów sprzedaży itd. To co wyróżnia CRM plus spośród innych tego typu rozwiązań to niespotykane gdzie indziej, w pełni funkcjonalne moduły, umożliwiające wystawienie faktur i paragonów (również na drukarce fiskalnej), obsługę magazynu, prowadzenie Rejestrów VAT oraz Księgi Przychodów i Rozchodów. Program obsługuje czytniki kodów kreskowych i umożliwia pracę w sieci.

Funkcjonalność CRM programu nie jest może tak rozbudowana jak w niektórych rozwiązaniach z tej dziedziny ale w powinna w zupełności wystarczyć w większości przypadków. Dodatkowe moduły programu powodują zaś, że może on być z powodzeniem wykorzystywany także jako w pełni funkcjonalny pakiet do prowadzenia firmy. Warto zwrócić uwagę, że cena CRM plus, jak na tak rozbudowany produkt, została skalkulowana na bardzo atrakcyjnym poziomie 77,90 zł netto (95 zł brutto). To niedużo w porównaniu z innymi rozwiązaniami typu CRM i znacznie mniej niż pakiety do prowadzenia firmy oferujące zbliżoną funkcjonalność.

W ramach rozpoczętej w kwietniu ub.r. akcji Promujemy polskich autorów!, prezentujemy tzw. "perełki" tj. nietypowe programy nie mające praktycznie na świecie swojego odpowiednika lub pełnoprawne alternatywy dla produktów zagranicznych. Do tego grona zaliczyliśmy m.in. stosunkowo mało znany ale naprawdę godny uwagi polski pakiet do składu publikacji (DTP) - Kombi, program do komputerowego wspomagania projektowania (CAD) - TechCAD, sieciowy system archiwizacji danych - Ferro Backup System, menedżer plików - freeCommander, program do ewidencjonowania oraz zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie - Ewida Standard, narzędzie do trwałego i nieodwracalnego kasowania danych - Media Eraser czy świetny dodatek do programu Microsoft Outlook będący namiastką dużo droższego serwera Exchange - C2PublicFolders.

W pełni funkcjonalną, 30-dniową wersję programu CRM plus można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Zarządzanie relacjami z klientami CRM

© dobreprogramy
s