Promujemy polskich autorów! - Ewida Standard

Strona główna Aktualności

O autorze

W drugiej połowie kwietnia rozpoczęliśmy akcję Promujemy polskich autorów! W ramach niej, na stronie polskie.dobreprogramy.pl został udostępniony nowy, dwuwariantowy formularz do zgłaszania propozycji programów. Znalazły się tam również informacje dla autorów na temat możliwości ewentualnej sprzedaży zgłaszanych programów za pośrednictwem naszego partnera - Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO).

W ramach akcji dodatkowo promujemy także tzw. "perełki" tj. nietypowe programy nie mające praktycznie na świecie swojego odpowiednika lub pełnoprawne alternatywy dla produktów zagranicznych. Do tego grona zaliczyliśmy m.in. stosunkowo mało znany ale naprawdę godny uwagi polski pakiet do składu publikacji (DTP) - Kombi, program do komputerowego wspomagania projektowania (CAD) - TechCAD czy sieciowy system archiwizacji danych Ferro Backup System. Tym razem prezentujemy pozycję, która również zasługuje na miano "perełki" - jest nią program do Ewida Standard firmy StormCrypt.

Ewida Standard jest rozbudowanym narzędziem przeznaczonym do ewidencjonowania oraz zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie. Umożliwia prowadzenie bardzo szczegółowej ewidencji posiadanych komputerów, podzespołów komputerowych i innych urządzeń informatycznych, a także licencji na oprogramowanie. Pozwala na zarządzanie naprawami i modernizacjami sprzętu, ewidencjonowanie poniesionych kosztów, kontrolowanie okresów gwarancyjnych sprzętu i terminów wygasania licencji na oprogramowanie, ewidencjonowanie zmian lokalizacji urządzeń, przypisanie ich do konkretnych użytkowników itd. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi ze zintegrowaną tzw. "Przeglądarką Obiektów", obsługa programu jest niezwykle łatwa.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Zarządzanie licencjami i infrastrukturą IT

© dobreprogramy
s