Promujemy polskich autorów! - PRO100

Strona główna Aktualności

O autorze

Przedstawiamy kolejny program w ramach akcji Promujemy polskich autorów!. Tym razem jest program PRO100 krakowskiej firmy Ecru.

PRO100 to profesjonalny program do projektowania mebli i aranżacji różnego rodzaju wnętrz, w tym kuchni, salonów i łazienek kierowany do producentów mebli, salonów meblowych, architektów i dekoratorów wnętrz. Program oferuje pięć trybów wyświetlania projektu (szkielet, szkic, kolory, tekstury oraz pełna wizualizacja), umożliwia przy tym pracę od razu na widoku 3D i oddaje do dyspozycji siedem widoków sceny. Ponadto program daje możliwość tworzenia własnych bibliotek mebli i materiałów, generowania dowolnych wydruków, wykonywania wycen, generowania raportów produkcyjnych i wiele, wiele innych. Siłą PRO100 jest niezwykle realistyczny moduł do wizualizacji 3D z symulacją oświetlenia, bogata baza mebli, elementów wyposażenia (m.in. sprzętu AGD) i wykończenia wnętrz czołowych producentów, a także bardzo prosta obsługa. Wraz z programem zawarta jest baza przykładowych projektów, które obrazują możliwości programu.

Wyróżniony przez nas program z pewnością nie jest kierowany do typowego domowego użytkownika. PRO100 docenią za to profesjonaliści bo narzędzie to ma naprawdę potężne możliwości. Cena programu jest zresztą zaporowa dla użytkowników którzy nie będą go wykorzystywali w celach biznesowych. Nawet w ramach obowiązującej teraz promocji wynosi 2400 zł netto, co jednak w tym przypadku wydaje się jak najbardziej adekwatną kwotą. Aby nie być gołosłownym zachęcamy do obejrzenia galerii wizualizacji projektów stworzonych przy pomocy tego narzędzia.

W ramach rozpoczętej dwa lata temu akcji Promujemy polskich autorów!, prezentujemy tzw. "perełki" tj. nietypowe programy nie mające praktycznie na świecie swojego odpowiednika lub pełnoprawne alternatywy dla produktów zagranicznych. Do tego grona zaliczyliśmy m.in. stosunkowo mało znany ale naprawdę godny uwagi polski pakiet do składu publikacji (DTP) - Kombi, sieciowy system archiwizacji danych - Ferro Backup System, menedżer plików - freeCommander, program do ewidencjonowania oraz zarządzania sprzętem komputerowym i oprogramowaniem w firmie - Ewida Standard, świetny dodatek do programu Microsoft Outlook będący namiastką dużo droższego serwera Exchange - C2PublicFolders, unikalny program do zarządzania produkcją rolną - Agronom 2005, program do zarządzania licencjami i infrastrukturą IT - e-Audytor, przeznaczony dla firm poligraficznych, reklamowych i drukarni - Poligraf 2006 czy pakiet dla firm VATowiec.

Wersję demonstracyjną programu PRO100 oraz innych (także bezpłatnych) narzędzi tego typu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

© dobreprogramy