r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prosta kombinacja przycisków odblokowuje ukryte opcje deweloperskie na Xboksie One

Strona główna AktualnościSPRZĘT

W minione wakacje Microsoft zachęcał do zainteresowania się konsolą Xbox One też niezależnych twórców gier, bowiem obiecywał, że każda konsola będzie mogła stać się dev kitem. Mieliśmy na to poczekać kilka miesięcy, ale wiadomo nie od dzisiaj, iż jak niektórzy dostaną w swoje ręce nowy sprzęt to nie mogą go zostawić po prostu w spokoju, ale zaczną prześwietlać urządzenie na wylot. Tym samym odkryto już jak odblokować opcje dewelopera. Rzecz sprowadza się do wprowadzenia danej sekwencji.

Wystarczy w ustawieniach wejść do zakładki System i na padzie szybko wcisnąć LB, RB, lewy spust, prawy spust. Pojawią się ustawienia dla programistów z szeregiem na pierwszy rzut oka ciekawych opcji. Jak łatwo się domyślić jednak, lepiej nie ruszać tutaj nic, jeżeli ktoś nie ma zielonego pojęcia, co robi. Microsoft otwarcie mówi, że można sobie popsuć konsolę. Aby raz odblokowane funkcje nie kusiły przykładowo dzieci, można je na nowo ukryć przywracając ustawienia fabryczne konsoli.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.