r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prostsze licencjonowanie produktów Microsoftu

Strona główna Aktualności

Jako część cokwartalnego planu zmian w programach licencjonowania, Microsoft od 1 lipca ma zamiar pogrupować swoje produkty w kategorie bazujące na umowach licencyjnych. Same licencje nie zostaną zmienione, natomiast ruch ten ma ułatwić zrozumienie warunków licencji przez klientów. Ponad 70 istniejących produktów Microsoftu zostanie przypisane do 9 kategorii, a wszystkie nowo wydawane produkty mają być również w nich umieszczane, aby nie dezorientować klientów nowymi formami licencjonowania.

Sunny Charlebois, product manager odpowiadająca w Microsofcie za licencjonowanie, przedstawia plan kategoryzacji jako tylko jeden z kroków uproszczenia zrozumienia warunków licencji, mając jednocześnie świadomość, że jeszcze wiele pozostało na tym polu do zrobienia. Jednocześnie przyznaje też, że wiele już zostało poczynione - pierwotne licencje razem z zasadami użytkowania zajmowały pierwotnie ponad 100 stron.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.