r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Protokół Skype złamany!

Strona główna Aktualności

Charlie Paglee odebrał telefon przez Skype od swojego znajomego z Chin. Kolega powiedział mu, że nie dzwoni do niego korzystając z komunikatora Skype. Jego firmie udało się z pełnym powodzeniem rozszyfrować protokół Skype.

Razem zabrali się za przetestowanie jakości rozmów na dużym dystansie, ponieważ Charlie mieszka w USA. Rozmówcom udało się prowadzić konwersację przez nieco ponad 9 minut zanim połączenie się zerwało. Potem Paglee zadzwonił do niego korzystając z Skype i rozmawiali jeszcze 3 minuty.

Z relacji Paglee wynika, że w rozmowie prowadzonej za pierwszym razem było słychać słabe echo. Za drugim razem jakość rozmowy była już dobra. Pagleeowi udało się uzyskać screen ich aplikacji, który zobaczyć można tutaj.

Aplikacja w chwili bieżącej pozwala wyłącznie na prowadzenie rozmów, ale programiści chcą ją rozbudować i stworzyć w pełni kompatybilną z Skype. Program niestety nie jest na tyle stabilny by autorzy mogli go już oficjalnie opublikować, ale pracują dniami i nocami nad wersją demo, którą mają nadzieję wypuścić przed końcem sierpnia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.