ProtonMail Bridge ProtonMail Bridge 1.0.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProtonMail Bridge to program pośredniczący, pozwalający dostać się do skrzynki Proton Mail z dowolnego klienta poczty na Macu, nawet jeśli program nie obsługuje szyfrowania.

Bridge działa jak lokalny serwer poczty, z którym klient może połączyć się za pośrednictwem protokołów IMAP i SMTP. Komunikacja z nimi odbywa się tylko w obrębie systemu. Przesyłanie danych do i z serwera ProtonMail jest w pełni szyfrowane, a Bridge korzysta z własnego API Proton Mail. Po instalacji Bridge'a trzeba mu podać informacje o swoim koncie ProtonMail, a następnie podać je w kliencie poczty.

Korzystając z Bridge'a użytkownicy ProtonMaila mogą sprawdzać pocztę w tym samym miejscu, co inne swoje skrzynki, korzystając z dobrodziejstw swojego ulubionego klienta poczty. Ponadto można korzystać z pełnego wyszukiwania tekstowego w swoich zaszyfrowanych e-mailach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!