Proud 1.1.1

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

Proud to polska aplikacja, która łączy w sobie całkiem zaawansowany organizer oraz kreator list „to-do”. Uwagę zwraca przede wszystkim niekonwencjonalnym podejściem do interfejsu, który z początku może wydać się dość chaotyczny i nieintuicyjny. Szybko jednak okazuje się, że w układzie opartym o listy jest sens i stanowi nie tylko oryginalne, ale też zmyślne rozwiązanie.

Mimo że program wciąż znajduje się w fazie beta, to działa całkiem sprawne i z powodzeniem może być wykorzystywany w codziennej pracy. Niełatwe początki z Proudem ułatwią użytkownikom pozostawione przez twórców w formie list wskazówki dotyczące obsługi aplikacji.

Aplikacja oferuje trzy podstawowe listy: pierwszą z nich stanowią cele, drugą przypomnienia, a trzecią historia. Użytkownik może dodawać kolejne cele lub zadania jako kolejne punkty na pionowej liście. Wówczas zyskuje dostęp do okna pozwalającego dostosować szczegóły dotyczące daty przypomnienia, czy czasu trwania danej czynności. Proud bezproblemowo radzi sobie z integracją z systemowym panelem powiadomień.

Ponadto dostępne są liczne funkcje dodatkowe, które pozwalają między innymi na określenie czasu na koncentrację czy odpoczynek. Możliwe jest także zsynchronizowanie danych z aplikacją mobilną, a także, w całkiem rozbudowanym oknie ustawień, określenie szczegółowych preferencji powiadomień czy motywów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Proud – nietuzinkowy organizer stworzony przez Polaków dostępny na iOS-a i OS X-a

4
05.05.2016  •  Maciej Olanicki

Zarówno na urządzenia mobilne, jak i Maki pojawiła się właśnie aplikacja Proud. Jest to dość nietypowy organizer oparty na listach i oferujący dodatkowe narzędzia pozwalające na skuteczniejsze zarządzanie czasem i zwiększenie swojej efektywności. Niektórych może także zaciekawić fakt, że Proud to efekt pracy Polaków, Andżeliki Toczek i Piotra Szwacha. Z tym większą uwagą przeszliśmy do testów. Proud jest dostępny na iOS-a oraz, wciąż w wersji beta, na OS X-a. Aplikacje mobilna i pulpitowe są tożsame, opierają się pod względem interfejsu na tym samej koncepcji trzech list. Pierwszą z nich są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję