Proxifier Proxifier 4.03

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Proxifier wprowadza możliwość korzystania z serwerów proxy (SOCKS lub HTTPS) w aplikacjach sieciowych, które domyślnie pozbawione są takiej funkcjonalności.

W związku z powyższym aplikacja Proxifier została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy chcą zyskać dostęp do wszystkich stron internetowych, nawet tych zablokowanych z rozmaitych względów w ich lokalizacji geograficznej. Chcąc jednak zrobić użytek z opisywanego narzędzia trzeba mieć na uwadze fakt, że wymaga ono utworzenia listy proxy (aplikacja nie jest w stanie jej pobrać z internetu, więc rozwiązanie tego problemu leży po stronie użytkownika programu).

Proxifier charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem wyposażonym w sporą liczbę opcji, które są poukładane w taki sposób, by były dostępne na wyciągnięcie ręki. Sama konfiguracja narzędzia także nie należy do skomplikowanych – wystarczy poświęcić chwilę, by skonfigurować serwery proxy i rozpocząć korzystanie z programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!