Pry-Fi Pry-Fi 1.20

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pry-Fi to aplikacje pozwalająca na kompleksowe zabezpieczenie się przed kolekcjonowaniem danych o naszym urządzeniu. Program maskuje unikalny adres MAC karty sieciowej urządzenia z Androidem i nie pozwala śledzić urządzenia, co wiąże się z niemożnością dopasowania oferty w sklepach do potrzeb klienta. Właściciele sklepów i innych miejsc publicznych nie czerpią z tego wymiernych korzyści finansowych.

Program Pry-Fi użyje losowo wybranego adresu MAC, uniemożliwiając operatorom hotspotów skuteczne zbieranie danych. Aplikacja umożliwia również wejście w tryb wojny, który maskuje urządzenie jako tłum ludzi. Mnogość adresów MAC w niedosłowny sposób zatruwa bazę danych, czyniąc wyniki zupełnie bezużytecznymi. Aplikacja działa tylko na niektórych urządzeniach takich jak Nexus 5, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 2 i 3 oraz HTC One. Aplikacja może działać na innych urządzeniach, jednak deweloper nie zapewnia dla nich wsparcia. Należy pamiętać, że decydując się na użycie Pry-Fi, znacznie wzrasta zużycie baterii.

Aby wykorzystać możliwość aplikacji, urządzenie musi posiadać prawa roota z aplikacji SuperSU. Małym minusem jest brak polskiej wersji językowej, jednak aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie jest ona niezbędna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!