r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pry-Fi 1.20

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności

Pry-Fi to aplikacje pozwalająca na kompleksowe zabezpieczenie się przed kolekcjonowaniem danych o naszym urządzeniu. Program maskuje unikalny adres MAC karty sieciowej urządzenia z Androidem i nie pozwala śledzić urządzenia, co wiąże się z niemożnością dopasowania oferty w sklepach do potrzeb klienta. Właściciele sklepów i innych miejsc publicznych nie czerpią z tego wymiernych korzyści finansowych.

Program Pry-Fi użyje losowo wybranego adresu MAC, uniemożliwiając operatorom hotspotów skuteczne zbieranie danych. Aplikacja umożliwia również wejście w tryb wojny, który maskuje urządzenie jako tłum ludzi. Mnogość adresów MAC w niedosłowny sposób zatruwa bazę danych, czyniąc wyniki zupełnie bezużytecznymi. Aplikacja działa tylko na niektórych urządzeniach takich jak Nexus 5, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 2 i 3 oraz HTC One. Aplikacja może działać na innych urządzeniach, jednak deweloper nie zapewnia dla nich wsparcia. Należy pamiętać, że decydując się na użycie Pry-Fi, znacznie wzrasta zużycie baterii.

Aby wykorzystać możliwość aplikacji, urządzenie musi posiadać prawa roota z aplikacji SuperSU. Małym minusem jest brak polskiej wersji językowej, jednak aplikacja jest na tyle intuicyjna, że nie jest ona niezbędna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.