Przed premierą Wiedźmin 3: Serca z Kamienia posłuchaj muzyki z gry

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Dziś w nocy odbędzie się premiera pierwszego, płatnego dodatku do gry Wiedźmin 3 o nazwie Serca z Kamienia. Już teraz oczekiwanie na ten moment umili ścieżka dźwiękowa z gry, którą za darmo można posłuchać w sieci.

Muzyka z Serca z Kamienia dołączyła do pozostałych Wiedźmińskich albumów, które pod koniec wakacji trafił do większości popularnych usług muzycznych takich jak Spotify, Deezer, czy też Google Muzyka.

Obecnie albumu jest dostępny w bazie Spotify oraz Google Muzyka, ale zapewne jedynie kwestią czasu jest pojawienie się w pozostałych serwisach. Za muzykę ponownie odpowiada Marcin Przybyłowisz, znajdziemy tu także utwory z udziałem grupy Percival. Całość trwa około 25 minut.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję