r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przegląd Sportowy News 1.0.3

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe

Aplikacja Przegląd Sportowy News to mobilne wydanie “Przeglądu Sportowego”, najstarszego w Polsce dziennika (rok założenia: 1921) poświęconego właśnie sportowi.

Na samym początku warto zastrzec, że z tej aplikacji najwięcej wycisną ci, którzy opłacają subskrypcję za dostęp do treści “PS” przez internet. Wtedy w aplikacji po jej zainstalowaniu należy podać stosowne dane logowania, aby uzyskać dostęp do wszystkich możliwości oferowanych przez program. Podczas testów aplikacji, dostępu do takiej subskrypcji nie posiadaliśmy, co kończyło się tak, że przy próbie otwarcia poszczególnych kart z informacjami aplikacja przestawała działać.

Użytkownicy, którzy płacą za internetowy “Przegląd Sportowy”, w aplikacji znajdą treści ze swojej ulubionej gazety. Są to relacje z meczów, wywiady, reportaże sportowe, obszerne galerie zdjęć, wyniki meczów podawane na żywo, komentarze dziennikarz “PS”, najnowsze newsy - wszystko to, czego potrzeba do szczęścia prawdziwego fana sportu. Dodatkowo, aplikacja wyposażona jest w swego rodzaju własnego Pocketa. Pozwala bowiem zapisywać treści do przeczytania później, także bez dostępu do internetu. Wybierając tryb offline, aplikacja pobierze treści z bieżącego wydania “Przeglądu Sportowego” do pamięci naszego smartfonu lub tabletu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
02.08.2016  •  Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.