r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przejęcie McAfee przez Intela zakończone

Strona główna Aktualności

Przejęcie McAfee przez Intela zostało już sfinalizowane, o czym informuje notatka prasowa na stronach Intela.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Intela, McAfee nadal będzie rozwijać i sprzedawać oprogramowanie zabezpieczające, niezmiennie firmowane marką McAfee. Zgodnie z planami Intela, McAfee ma także stać się pionierem kompleksowej ochrony użytkowników doby powszechnego dostępu do Internetu, chroniąc pełne spektrum urządzeń, od komputerów, po urządzenia mobilne, telewizory i specjalistyczne urządzenia wbudowane. Świeżo przejęta firma stanie się częścią Software and Services Group pod kierownictwem Renée Jamesa. Pierwsze owoce wspólnej pracy Intela i McAfee pojawią się na rynku pod koniec 2011 roku.

Informacje o opiewającej na 7,68 miliardów dolarów transakcji pojawiły się po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku. Transakcja została zatwierdzona przez Federalną Komisję Handlu pod koniec grudnia ubiegłego roku. Regulatorzy z Unii Europejskiej zezwolili na przejęcie McAfee pod koniec stycznia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.