r   e   k   l   a   m   a
reklama

Przejęcie McAfee przez Intela zakończone

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Przejęcie McAfee przez Intela zostało już sfinalizowane, o czym informuje notatka prasowa na stronach Intela.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Intela, McAfee nadal będzie rozwijać i sprzedawać oprogramowanie zabezpieczające, niezmiennie firmowane marką McAfee. Zgodnie z planami Intela, McAfee ma także stać się pionierem kompleksowej ochrony użytkowników doby powszechnego dostępu do Internetu, chroniąc pełne spektrum urządzeń, od komputerów, po urządzenia mobilne, telewizory i specjalistyczne urządzenia wbudowane. Świeżo przejęta firma stanie się częścią Software and Services Group pod kierownictwem Renée Jamesa. Pierwsze owoce wspólnej pracy Intela i McAfee pojawią się na rynku pod koniec 2011 roku.

Informacje o opiewającej na 7,68 miliardów dolarów transakcji pojawiły się po raz pierwszy w sierpniu ubiegłego roku. Transakcja została zatwierdzona przez Federalną Komisję Handlu pod koniec grudnia ubiegłego roku. Regulatorzy z Unii Europejskiej zezwolili na przejęcie McAfee pod koniec stycznia.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial