Przejściowe problemy z dostępem do serwisu

Strona główna Aktualności

O autorze

Od wczoraj mniej więcej od godziny osiemnastej występują przejściowe problemy w dostępie do serwisu - czasem jest zupełnie niedostępny, czasem dostępny jest przerwami, może być tak, że dla jednych użytkowników jest osiągalny, dla innych ciężko lub w ogóle.

Z przykrością musimy potwierdzić, że faktycznie pojawiły się poważniejsze problemy techniczne po stronie naszego dostawcy łącz do Internetu, firmy Crowley w serwerowni której kolokujemy maszyny obsługujące dobreprogramy. O problemach przeczytać można nieco więcej na grupie pl.internet.polip.

Niestety, problemy te są poza naszą kontrolą i nie mamy na nie wpływu - staramy się jak możemy, by nasza infrastruktura była wydajna, odporna na awarie i nowoczesna, ale nie jesteśmy niestety wyspą i nie przed wszystkimi pojawiającymi się poza naszą domeną problemami możemy się zabezpieczyć. Jak zapewniają nas przedstawiciele firmy Crowley, cały czas trwają intensywne prace nad przywróceniem pełnej sprawności usług.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych