r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przejściówka CronusMAX już kompatybilna z Xboksem One, umożliwia wykorzystanie dowolnego kontrolera

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Pad od której konsoli jest najlepszy? Jedni lubią udowadniać wyższość kontrolera od Xboksa 360 nad manipulatorem z PlayStation 3, inni zamiast się kłócić woleli raczej poszukać w Internecie rozwiązań, umożliwiających podłączenie pod swoje urządzenie dowolnych akcesoriów, nawet myszki i klawiatury. Na pewno w oko niejednemu wpadła działająca również z PC, inteligentna przejściówka CronusMAX. Jej twórcy oświadczyli, że aktualizacja oprogramowania pozwala na jej wykorzystanie także z Xboksem One.

Zbliżony rozmiarami do przeciętnego pendrive'a produkt nie tylko nie wymaga ingerencji we wnętrze konsoli, ale też nie musimy modyfikować sprzętowo padów, by przykładowo wzbogacić je o kilka bardzo przydatnych funkcji (jest chociażby przypisywanie makr). Pokazujący cyferki prosty wyświetlacz daje znać, w jakim trybie pracuje aktualnie podpinane normalnie przez USB urządzenie. Rozbudowane oprogramowanie pozwala na zabawę z wieloma dostępnymi na rynku kontrolerami, chociaż czasem będzie potrzebny dodatkowy zakup (specjalny odbiornik Microsoftu dla bezprzewodowych padów czy adapter Bluettoth dla tych od PS3). Gadżet kosztuje niecałe 60 dolarów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.