reklama

Przejściówka CronusMAX już kompatybilna z Xboksem One, umożliwia wykorzystanie dowolnego kontrolera

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Pad od której konsoli jest najlepszy? Jedni lubią udowadniać wyższość kontrolera od Xboksa 360 nad manipulatorem z PlayStation 3, inni zamiast się kłócić woleli raczej poszukać w Internecie rozwiązań, umożliwiających podłączenie pod swoje urządzenie dowolnych akcesoriów, nawet myszki i klawiatury. Na pewno w oko niejednemu wpadła działająca również z PC, inteligentna przejściówka CronusMAX. Jej twórcy oświadczyli, że aktualizacja oprogramowania pozwala na jej wykorzystanie także z Xboksem One.

Zbliżony rozmiarami do przeciętnego pendrive'a produkt nie tylko nie wymaga ingerencji we wnętrze konsoli, ale też nie musimy modyfikować sprzętowo padów, by przykładowo wzbogacić je o kilka bardzo przydatnych funkcji (jest chociażby przypisywanie makr). Pokazujący cyferki prosty wyświetlacz daje znać, w jakim trybie pracuje aktualnie podpinane normalnie przez USB urządzenie. Rozbudowane oprogramowanie pozwala na zabawę z wieloma dostępnymi na rynku kontrolerami, chociaż czasem będzie potrzebny dodatkowy zakup (specjalny odbiornik Microsoftu dla bezprzewodowych padów czy adapter Bluettoth dla tych od PS3). Gadżet kosztuje niecałe 60 dolarów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało