r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przelewy.NET 0.1.8.7

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Przelewy.NET to darmowe narzędzie do wykonywania przelewów bankowych. Dzięki niemu wykonamy przelewy nie tylko do osób prywatnych, ale również zlecimy płatności dla ZUS-u czy też Urzędu Skarbowego.

Galeria programu

Czytelny interfejs sprawia, że z opanowaniem aplikacji Przelewy.NET poradzą sobie wszyscy użytkownicy. Narzędzie pozwala na zdefiniowanie dowolnej liczby przelewów bankowych, a także określenie deklaracji i rodzaju składki wpłacanej do ZUS-u czy też konkretnego organu podatkowego w sytuacji, kiedy będziemy wysyłać pieniądze do Urzędu Skarbowego. Dostępne są oczywiście także podstawowe operacje związane z możliwością dodawania, edytowania czy usuwania wpisów.

Przelewy.NET umożliwia także zaoszczędzenie sporo czasu, dzięki możliwości utworzenia bazy kontrahentów, dzięki czemu wysyłając regularnie przelewy do danego odbiorcy nie będziemy musieli za każdym razem ręcznie wpisywać jego danych osobowych i numeru rachunku.

Warto dodać, że Przelewy.NET oferuje możliwość zdefiniowania rozmaitych ustawień (np. drukowanie informacji o opłacie na przelewach czy też ostrzeganie o błędach w formularzach), jak również pozwala na zmianę koloru formularzy (włącznie z opcją wyświetlania ich w odcieniach szarości).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.