Przelewy.NET

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Przelewy.NET to darmowe narzędzie do wykonywania przelewów bankowych. Dzięki niemu wykonamy przelewy nie tylko do osób prywatnych, ale również zlecimy płatności dla ZUS-u czy też Urzędu Skarbowego.

Czytelny interfejs sprawia, że z opanowaniem aplikacji Przelewy.NET poradzą sobie wszyscy użytkownicy. Narzędzie pozwala na zdefiniowanie dowolnej liczby przelewów bankowych, a także określenie deklaracji i rodzaju składki wpłacanej do ZUS-u czy też konkretnego organu podatkowego w sytuacji, kiedy będziemy wysyłać pieniądze do Urzędu Skarbowego. Dostępne są oczywiście także podstawowe operacje związane z możliwością dodawania, edytowania czy usuwania wpisów.

Przelewy.NET umożliwia także zaoszczędzenie sporo czasu, dzięki możliwości utworzenia bazy kontrahentów, dzięki czemu wysyłając regularnie przelewy do danego odbiorcy nie będziemy musieli za każdym razem ręcznie wpisywać jego danych osobowych i numeru rachunku.

Warto dodać, że Przelewy.NET oferuje możliwość zdefiniowania rozmaitych ustawień (np. drukowanie informacji o opłacie na przelewach czy też ostrzeganie o błędach w formularzach), jak również pozwala na zmianę koloru formularzy (włącznie z opcją wyświetlania ich w odcieniach szarości).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!