r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przenośne Ubuntu

Strona główna Aktualności

Twórcy Ubuntu, jednej z najpopularniejszych dystrybucji Linuksa, ogłosili plany stworzenia wersji tego systemu przeznaczonej do urządzeń przenośnych. Pierwsze wydanie ma się ukazać już w październiku tego roku, razem z premierą kolejnego "zwykłego" Ubuntu.

Przenośne Ubuntu będzie tworzone przy współpracy z firmą Intel, która właśnie zaprezentowała nowy, energooszczędny, model procesora i chipsetu, który ma pozwolić na pełne korzystanie z Internetu na przenośnych urządzeniach. Twórcy Ubuntu chcą przygotować łatwe w użyciu, otwarte środowisko z interfejsem graficznym, które pozwoli na pełne wykorzystanie tych nowych możliwości.

Linux nie jest jeszcze zbyt często stosowany przez twórców przenośnych urządzeń, ale analitycy twierdzą, że już wkrótce może się to mocno zmienić, gdyż producenci będą dążyć do odchodzenia od starych, zamkniętych systemów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.