Przenośny pakiet biurowy mOffice.ux.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ux Systems zaprezentowała swój nowy produkt, który w życiu codziennym każdego użytkownika pełnić ma funkcję przenośnego biura. Nosi on nazwę Mobilne biuro mOffice.ux.pl i umożliwia korzystanie z aplikacji służących do tworzenia różnorakich dokumentów, przeglądania stron internetowych i pracy z pocztą mailową na dowolnym komputerze, bez potrzeby instalacji jakiegokolwiek oprogramowania.

Mobilne biuro mOffice.ux.pl to przenośne urządzenie zawierające pakiet narzędzi mOffice, które uruchomić można bezpośrednio z Pendrive USB. Aby rozpocząć pracę z dostępnymi w pakiecie aplikacjami wystarczy tylko podłączyć urządzenie do portu USB w dowolnym komputerze z systemem operacyjnym Windows. Wszystkie dane aplikacji, z których użytkownik zdecyduje się korzystać zapisywane są na nośniku pendrive mOffice.ux.pl. Mowa tutaj m.in. o wszelakiego rodzaju stworzonych plikach, dokumentach, historii odwiedzanych stron internetowych, korespondencji e-mail, liście kontaktów i archiwum rozmów komunikatorów internetowych itp.

Aplikacje wchodzące w skład pakietu mOffice to edytor tekstu OpenOffice.ux.pl Writer, arkusz kalkulacyjny OpenOffice.ux.pl Calc, baza danych OpenOffice.ux.pl Base, aplikacja do tworzenia prezentacji OpenOffice.ux.pl Impress, program graficzny OpenOffice.ux.pl Draw, edytor równań OpenOffice.ux.pl Math, przeglądarka Internetowa Mozilla Firefox, klient poczty elektronicznej Mozilla Thunderbird, organizer Mozilla Sunbird, oraz komunikator internetowy Miranda IM.

Mobilne biuro mOffice.ux.pl dostępne jest w dwóch wydaniach, zawierających pendrive`a z oprogramowaniem o pojemności 1GB lub 4GB. Wersja pierwsza dostępna jest w promocyjnej cenie 179 zł., a druga za 399 zł. Zakupu dokonać można składając zamówienie na stronie internetowej producenta.

© dobreprogramy