Przepisy.pl Przepisy.pl

Strona główna Android Dom Programy kulinarne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zawiera setki przepisów ze strony przepisy.pl. Są to propozycje dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników kuchni.

Program oferuje dostęp do całej bazy przepisów. Można je przeglądać poprzez wybranie rodzaju kuchni, składnika, czasu przygotowanie, poziomu trudności czy głównego składnika. Oprócz tego, dostępna jest wyszukiwarka i specjalne kategorie „Miam TOP 100” czy „specjalne okazje”.

Każdy z przepisów jest objaśniony krok po kroku, dostępne są zdjęcia, a czasami nawet filmy wideo. Wydzielona jest sekcja ze składnikami, podstawowymi informacjami oraz podobnymi przepisami.

Użytkownik może tworzyć własną książkę kucharską. Jest to po prostu zbiór ulubionych przepisów.

Przepisy.pl zawierają również porady żywieniowca jak i szefa kuchni. Są one nie tylko w formie pisemnej, ale też w formie filmu wideo. A dla osób mniej obeznanych z kuchennymi pojęciami, do dyspozycji jest słowniczek pojęć.

Aby ułatwić gotowanie, w programie znajduje się minutnik, który jednocześnie może odliczać kilka różnych czasów. W dodatku dostępny jest przelicznik temperatury, cukru, kakao, kaszy manny, mąki, miodu, mleka, oleju, śmietany, bułki tartej oraz wody. Przeliczanie polega np. na zamianie ilości łyżek na szklanki, łyżeczki oraz gramy.

Przepisy.pl można pobrać za darmo w oficjalnym sklepie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!