Przygody w świecie Krainy lodu Przygody w świecie Krainy lodu 14.0.0

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Przygody w świecie Krainy lodu to – jak wskazuje sama nazwa – idealna propozycja dla miłośników filmów animowanych Kraina lodu i Kraina lodu II, które zadebiutowały w kinach odpowiednio w 2013 i 2019 roku.

Prawie jak na dużym ekranie

Gra jest w pełni licencjonowana, dzięki czemu podczas rozgrywki będziemy mogli zobaczyć na ekranie doskonale znane postacie, by wspólnie z nimi wykonać powierzone nam zadanie. Polega ono na budowaniu i odnawianiu królestwa Arendelle, czym zajmiemy się, odwiedzając lokacje z filmu, jak i zupełnie nowe miejsca.

Jak wygląda rozgrywka?

Przygody w świecie Krainy lodu to produkcja, w której będziemy musieli przejść setki poziomów. W trakcie zabawy spróbujemy dopasowywać do siebie minimum trzy takie same kryształy, by rozwiązywać kolejne zagadki i odblokowując elementy pozwalające na upiększanie wspomnianego królestwa Arendelle.

Free-to-play

Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale zawiera reklamy i mikropłatności. Przygody w świecie Krainy lodu oferują możliwość kupowania pakietów z dodatkowymi przedmiotami za prawdziwe pieniądze, a ceny zestawów wahają się w granicach od 4,69 zł do nawet 474,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra inspirowana filmami Kraina lodu i Kraina lodu II
  • pomóż swoim ulubionym bohaterom w odbudowaniu królestwa Arendelle
  • rozgrywka polegająca m.in. na łączeniu trzech takich samych kryształów
  • doskonale znane i zupełnie nowe lokacje
  • za darmo, ale z reklamami i mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!