r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przypominamy o konferencjach IT Academic Day

Strona główna Aktualności

Przypominamy, że zbliżają się kolejne spotkania pod hasłem IT Academic Day. Jest to cykl bezpłatnych konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

W przyszłym miesiącu konferencje IT Academic Day odbędą się w kolejnych miastach - już 1 grudnia spotkanie zaplanowano na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Gdańskim. 2 grudnia z kolei na ITAD zaprasza Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu. Kolejne spotkania odbędą się 6 grudnia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, 7 grudnia na Politechnice Warszawskiej, a 8 grudnia aż potrójnie, bo na Politechnice Częstochowskiej, Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pełny harmonogram konferencji dostępny jest oczywiście na stronie głównej cyklu IT Academic Day. Rejestracja na spotkania odbywa się w serwisie CodeGuru.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.