r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Przyspieszająca poprawka do Outlook 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Użytkownicy programu pocztowego Outlook z pewnością mogą potwierdzić, że całe środowisko nie należy do najszybszych - zwłaszcza, jeśli wykorzystywany jest serwer Exchange, a plik danych PST czy bufor offline OST osiąga rozmiary liczone w gigabajtach. Sam Microsoft krótko po wydaniu Outlook 2007 potwierdził, że wolna praca programu w takich warunkach wynika z jego projektu i jest "czymś normalnym".

Teraz oprócz zalecanej wcześniej archiwizacji pliku danych (co pozwala na jego zmniejszenie) Microsoft proponuje także pobranie nowej poprawki przygotowanej specjalnie z myślą o poprawie wydajności w takich sytuacjach. Ponadto poprawka rozwiązuje kilka problemów z komunikacją z serwerem Exchange. Po jej zainstalowaniu przyspieszenie powinno być ogólnie odczuwalne zwłaszcza podczas otwierania programu, przenoszenia danych pomiędzy folderami oraz pobierania nowej poczty czy synchronizacji z Exchange.

Poprawka przeznaczona jest tylko dla aplikacji Office Outlook 2007 na systemach Windows XP i Windows Vista. Można ją pobrać w wersji polskiej z działu pobierania witryny Microsoft. Bardziej szczegółowy opis problemu i rozwiązań stosowanych przez poprawkę znaleźć można w artykule Bazy Wiedzy KB933493.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.