r   e   k   l   a   m   a
reklama

Przyspieszamy z Intelem i Asusem: pytań konkursowych zestaw piąty i ostatni

Strona główna Aktualności

O autorze

To już ostatni zestaw pytań w konkursie Przyspieszamy z Intelem i Asusem. Mamy nadzieję, że zaspokoi on waszą potrzebę bycia zaskoczonymi. Nasi partnerzy, z którymi konkurs ten organizujemy, byli zaskoczeni.

My na pewno jesteśmy zaskoczeni tym, jak dobrze sobie radzicie. Do dzisiaj dotrwało ponad 2/3 uczestników, którzy rozpoczęli z nami zabawę w poniedziałek. Formuła otwartych pytań wyraźnie się sprawdza: widzimy wiele odpowiedzi, które nie tylko są poprawne, ale i ciekawe.

Przypominamy, że do wygrania są atrakcyjne nagrody, komputer ASUS Transformer Book T100 oraz dwa dyski SSD Intel 530 Series o pojemności 120 GB. Konkurs adresowany jest do wszystkich Czytelników, którzy posiadają konto w naszym serwisie. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie 10 konkursowych pytań.

Dzisiaj publikujemy dwa ostatnie pytania. Na odpowiedź macie 24 godziny. Pełen regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Pytania –zestaw 5

9. co daje bawiącym się w overvclocking układ Digi+ VRM?

10. jaką odległość pokona sygnał w ciągu jednego taktu mikroprocesora podkręconego do 5 GHz i co to oznacza dla konstruktorów czipów?

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem