Przystanek Woodstock 2014 3.1

Strona główna Android Wiadomości Targi, konferencje i wydarzenia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock. Przygotowana przy współpracy z siecią Play, ma pomóc uczestnikom w odkryciu wszystkich niespodzianek oraz jak najlepszym zaplanowaniu pobytu.

Główne okno aplikacji dzieli się na 5 części. Harmonogram przybliża wydarzenia festiwalu, całość podzielono na sceny, według których możemy sortować wyniki. Jest też dostępna wspólna agenda prezentująca wszystko, to co zaplanowano podczas Przystanku Woodstock.

Druga z zakładek przedstawia nam wydarzenia dodane do ulubionych, dzięki temu uzyskamy do nich szybszy dostęp. Na trzeciej znalazło się miejsce dla konkursów. Czwarta to baza wiedzy o lokalizacji najważniejszych punktów festiwalu. Możemy do niej dodać także swój namiot, tak by później łatwiej go odnaleźć.

Ostatnia część aplikacji to zbiór informacji o Przystanku, ważnych miejscach, pomocy, regionie itp. Znajdziemy tam porady jak dojechać, co warto zabrać, a także najważniejsze informacje. Wykonanie aplikacji zasługuje na uznanie. Całość nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale jest też intuicyjna. Przystanek Woodstock 2014 to przydatne narzędzie dla każdego planującego pobyt na festiwalu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Play udostępnił aplikację mobilną na Przystanek Woodstock

24
30.07.2014  •  Anna Rymsza

Już dziś rozpoczyna się 20 już Przystanek Woodstock – festiwal muzyczny, związany z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W dzisiejszych czasach takie wydarzenie nie może odbyć się bez aplikacji mobilnej, będącej przewodnikiem po festiwalowej agendzie i infrastrukturze wydarzenia. Fundatorem aplikacji jest Play – jeden ze sponsorów tegorocznego festiwalu. Aplikacja dzieli się na 5 części. Harmonogram przybliża wydarzenia festiwalu i informuje o koncertach z podziałem na sceny, według których możemy sortować wyniki. Jest też dostępna wspólna agenda, prezentująca wszystko, to co zaplanowano…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza