Przystanek Woodstock 2014 Przystanek Woodstock 2014 4.3.2

Strona główna Android Wiadomości Targi, konferencje i wydarzenia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja festiwalu muzycznego Przystanek Woodstock. Przygotowana przy współpracy z siecią Play, ma pomóc uczestnikom w odkryciu wszystkich niespodzianek oraz jak najlepszym zaplanowaniu pobytu.

Główne okno aplikacji dzieli się na 5 części. Harmonogram przybliża wydarzenia festiwalu, całość podzielono na sceny, według których możemy sortować wyniki. Jest też dostępna wspólna agenda prezentująca wszystko, to co zaplanowano podczas Przystanku Woodstock.

Druga z zakładek przedstawia nam wydarzenia dodane do ulubionych, dzięki temu uzyskamy do nich szybszy dostęp. Na trzeciej znalazło się miejsce dla konkursów. Czwarta to baza wiedzy o lokalizacji najważniejszych punktów festiwalu. Możemy do niej dodać także swój namiot, tak by później łatwiej go odnaleźć.

Ostatnia część aplikacji to zbiór informacji o Przystanku, ważnych miejscach, pomocy, regionie itp. Znajdziemy tam porady jak dojechać, co warto zabrać, a także najważniejsze informacje. Wykonanie aplikacji zasługuje na uznanie. Całość nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale jest też intuicyjna. Przystanek Woodstock 2014 to przydatne narzędzie dla każdego planującego pobyt na festiwalu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!