PstPassword PstPassword 1.20

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobie​rz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PstPassword to bardzo małe i proste w obsłudze narzędzie, pozwalające odzyskać utracone hasło do pliku folderów osobistych (PST) klienta poczty e-mail Microsoft Outlook.

Aplikacja pozwala użytkownikowi wczytać wybrany plik PST, a następnie daje dostęp do zapomnianego hasła. Ponadto wyświetla ona również takie informacje jak kodowanie i jego wersja, suma kontrolna CRC, hasła, pełną ścieżkę do pliku, jego rozmiar, datę modyfikacji i ewentualnie występujące błędy. Wszystkie te dane zapisać można jako raport w postaci pliku tekstowego lub HTML.

PstPassword nie wymaga, aby będący częścią pakietu biurowego Microsoft Office klient poczty Outlook był zainstalowany w systemie. Do poprawnego działania narzędzia wystarczy posiadanie wspomnianego pliku PST, który zawiera foldery osobiste, a także kopie wiadomości e-mail.

Obecna wersja PstPassword wspiera pliki PST utworzone przez Outlooka w wersji 97, 2000, XP, 2003, 2007, 2013 i 2016.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!