reklama

Pteroglider na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Pteroglider, dynamiczną kosmiczną strzelaninę 3D charakteryzującą się wyśmienitą oprawą audiowizualną.

Przy równoczesnym użyciu myszy oraz klawiszy "WSAD" (tudzież kursorów) sterujemy naszym Pteronodonem w taki sposób, by zestrzelić jak największą liczbę przeciwników i tym samym zdobyć morze punktów, a przy okazji pozbierać różnorakie "wmacniacze". Wszystko naturalnie przy możliwie najmniejszej liczbie strat własnych.

Pojazd wyposażony jest w broń laserową oraz samonaprowadzające się rakiety odpalane prawym przyciskiem myszy. Na końcu każdego z układów pojawia się boss, który usilnie przeszkadza nam w przedostaniu się do kolejnej planszy. W momencie, kiedy zaliczymy wszystkie dostępne układy, odblokowana zostaje opcja zwiększenia poziomu trudności gry. Przeciwników wtedy przybywa, stają się oni szybsi i bardziej agresywni, ale w zamian otrzymujemy możliwość zdobycia jeszcze większej liczby punktów.

Grę Pteroglider można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów :-).

Wszystkich, którym gra na weekend to za mało, zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego portalu Gamikaze :-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama