r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PuTTY Tray 0.63-t020

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PuTTY Tray jest klonem popularnego na całym świecie klienta protokołów Telnet oraz SSH o nazwie PuTTY. Oferuje on użytkownikowi pełną funkcjonalność protoplasty, zawierając przy tym kilka użytecznych modyfikacji i usprawnień.

Galeria programu

Narzędzie daje możliwość dowolnej konfiguracji zarówno wykorzystywanych protokołów, jak również wielu aspektów interfejsu graficznego. Obsługuje ono takie typy połączenia jak m.in. Raw, Telnet, Rlogin, SSH oraz Serial, umożliwiając zmianę używanej kolorystyki, pełną konfigurację okienka (rozmiar, fonty, typ klawiatury), obsługę tuneli, zachowanie ustawień sesji oraz wspierając serwery proxy.

Główną zmianą w stosunku do swojego pierwowzoru jest możliwość minimalizacji okna narzędzia do zasobnika systemowego. Ponadto PuTTY Tray wprowadza obsługę dodatkowego typu połączenia Adb, pozwala na samoczynne wznawianie utraconych połączeń oraz zapisuje konfigurację sesji w plikach, umożliwiając tym samym uruchamianie programu np. z pendrive'a.

PuTTY Tray nie wymaga instalacji i dostępny jest dla systemu operacyjnego Windows.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Uważajcie na szkodliwą wersję PuTTy, która wykrada dane logowania

25
OPROGRAMOWANIE 20.05.2015 | Łukasz Tkacz

Jeżeli korzystacie z bardzo popularnego klienta SSH i Telnet dla systemu Windows, jakim jest program PuTTy, koniecznie sprawdźcie jego wersję i pliki – w Internecie krąży obecnie wersja zmodyfikowana przez cyberprzestępców, która wykrada dane użytkowników i umożliwia przejęcie kontroli nad serwerami. Złośliwa wersja jest dostępna od dłuższego czasu. O sprawie poinformował jeden z pracowników firmy Symantec, zajmującej się bezpieczeństwem komputerowym. W ostatnim czasie jej dział analizujący zagrożenia zaczął otrzymywać coraz więcej informacji o zmodyfikowanej wersji aplikacji PuTTy. Po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 16.01.2015 23:15

@aeroflyluby: Widać, że nawet rewelacyjne narzędzi można jeszcze ulepszyć.

  #1 08.08.2013 12:01

Kilka dni temu zajrzałem do kodu źródłowego PuTTY (napisany w C). Podziwiam tych, którzy po takim doświadczeniu mają siłę go jeszcze modyfikować, więc - dobra robota!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.