Public Transport Simulator Public Transport Simulator 1.35.2

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Public Transport Simulator to gra, w której wcielamy się w pracownika transportu publicznego (kierowcę autobusu lub taksówkarza). Jest ona dostępna w Sklepie Google Play za darmo, ale zawiera reklamy i mikropłatności.

Przede wszystkim - realizm

Wzorem innych produkcji tego typu, naszym zadaniem jest umiejętne sterowanie pojazdem (łącznie znajdziemy tu 48 maszyn do wyboru) w taki sposób, by bezpiecznie dotrzeć do celu. Jako że mamy tutaj do czynienia z symulatorem, autorzy zaimplementowali zaawansowany model jazdy oraz realistyczny ruch uliczny. Należy mieć na uwadze znaki drogowe oraz sygnalizację świetlną.

Jak w to się gra?

Public Transport Simulator posiada system sterowania przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Na wyświetlaczu dostępne są rozmaite ikony, dzięki którym możemy używać kierownicy, pedału gazu i hamulca, a także włączać kierunkowskazy. To jednak nie wszystko, bo w razie potrzeby mamy do dyspozycji również długie światła, klakson czy możliwość skorzystania z trójkąta ostrzegawczego.

Co ciekawe, Public Transport Simulator posiada nie tylko w pełni trójwymiarową grafikę, ale i system zmiennych warunków atmosferycznych. Rozwozimy więc pasażerów niezależnie od tego, czy akurat jest słonecznie, czy pada śnieg.

Najważniejsze cechy:

  • wciel się w pracownika transportu publicznego
  • zostań kierowcą autobusu, taksówkarzem i nie tylko
  • wymagający model jazdy
  • wiernie odwzorowane zasady ruchu drogowego
  • dość skomplikowane sterowanie
  • free-to-play (za darmo z reklamami i mikropłatnościami)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!