r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Publiczna beta Internet Explorer 9 we wrześniu

Strona główna Aktualności

To już potwierdzone informacje - we wrześniu Microsoft publicznie udostępni wersję beta przeglądarki Internet Explorer 9.

Wcześniejsze, nieoficjalne przecieki mówiły, że Microsoft przygotowuje się do wydania bety przeglądarki w sierpniu. Ma być ona dostępna publicznie, co nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że trzy poprzednie wersje Platform Preview (ostatnia w czerwcu) również od razu wydawane były dla szerokiego grona użytkowników. Teraz jednak słowa Kevina Turnera z Microsoftu wypowiedziane podczas corocznej konferencji finansowej firmy przesunęły oficjalną datę wydania bety z sierpnia na wrzesień. Doniesienia z konferencji opublikowała na swoim blogu znana blogerka opisująca tematy związane z Microsoftem, Mary Jo Foley.

Przypomnijmy, że wczoraj do Internetu wyciekły zrzuty ekranu prawdopodobnie przedstawiające jedną z bardziej zaawansowanych, jeszcze niedostępnych publicznie wersji rozwojowych Internet Explorera 9. Prawdopodobnie - bo wkrótce po ich publikacji pojawiły się głosy, że mogą one być sfałszowane. Innym wytłumaczeniem drobnych nieścisłości na screenach może być też fakt, że pochodzą one ze starej kompilacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.