r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Publiczna beta Network Monitor 3

Strona główna Aktualności

Microsoft zdecydował się na publiczne otwarcie programu beta dla Network Monitor w wersji 3. Network Monitor to powszechnie znana aplikacja Microsoft do nasłuchiwania ruchu sieciowego. Poprzednia wersja - 2.1 - jest dołączana jako opcjonalny komponent do systemu Windows. Dość znaczącym problemem jest jednak niemożność wprowadzenia karty w tryb promiscuous, co umożliwia przechwycenie tylko komunikacji adresowanej do danego hosta, a nie całego ruchu. Ograniczenie to nie istnieje w zaawansowanej wersji Network Monitora rozprowadzanej wraz z oprogramowaniem SMS.

Network Monitor 3 poza tym, że będzie oferował szereg nowych funkcji, wreszcie będzie udostępniony jako oddzielna, w pełni niezależna od systemu czy pakietu SMS aplikacja. Jednymi z najciekawszych nowości mogą zaś okazać się np. możliwość nasłuchu na kilku interfejsach jednocześnie, IntelliSense podczas filtrowania danych czy język NetMon Parser Language (NPL) do łatwego tworzenia nowych dekoderów protokołów.

Network Monitor 3 aktualnie znajduje się na etapie Beta 2. Do programu zapisać się można poprzez witrynę Microsoft Connect.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.