r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Publiczna beta Office 2010 w listopadzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Podczas rozpoczynającej się dzisiaj konferencji Microsoft SharePoint Conference w Las Vegas firma oficjalnie zapowiedziała wydanie publicznej wersji beta pakietu Office 2010 na listopad.

Office 2010 w prywatnych beta-testach jest już od kilku miesięcy - w lipcu zaproszonym użytkownikom udostępniono wersję Technical Preview pakietu. Można ją zobaczyć chociażby w opublikowanej na łamach naszego vortalu demonstracji Pierwsze spojrzenie na Office 2010. Teraz jednak Microsoft planuje rozszerzyć program beta o wszystkich zainteresowanych. Jak głosiły wcześniejsze komunikaty Microsoftu, udział w publicznej becie Office 2010 podobnie jak w otwartych testach Windows 7 wezmą miliony osób. Wydanie finalnej wersji planowane jest w pierwszej połowie przyszłego roku.

Na konferencji Microsoft ujawnia także szereg nowości planowanych w Office SharePoint Server 2010 - między innymi interfejs wstążki, znacznie lepszą obsługę materiałów audio, wideo i Silverlight oraz integrację z nadchodzącym Visual Studio 2010.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.