reklama

Publiczna beta Office 2010 w listopadzie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Podczas rozpoczynającej się dzisiaj konferencji Microsoft SharePoint Conference w Las Vegas firma oficjalnie zapowiedziała wydanie publicznej wersji beta pakietu Office 2010 na listopad.

Office 2010 w prywatnych beta-testach jest już od kilku miesięcy - w lipcu zaproszonym użytkownikom udostępniono wersję Technical Preview pakietu. Można ją zobaczyć chociażby w opublikowanej na łamach naszego vortalu demonstracji Pierwsze spojrzenie na Office 2010. Teraz jednak Microsoft planuje rozszerzyć program beta o wszystkich zainteresowanych. Jak głosiły wcześniejsze komunikaty Microsoftu, udział w publicznej becie Office 2010 podobnie jak w otwartych testach Windows 7 wezmą miliony osób. Wydanie finalnej wersji planowane jest w pierwszej połowie przyszłego roku.

Na konferencji Microsoft ujawnia także szereg nowości planowanych w Office SharePoint Server 2010 - między innymi interfejs wstążki, znacznie lepszą obsługę materiałów audio, wideo i Silverlight oraz integrację z nadchodzącym Visual Studio 2010.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić