Publiczna beta Ovi Suite 2.1 z obsługą Thunderbirda

Strona główna Aktualności

O autorze

Nokia dzisiaj nie próżnuje - po niespodziance z bezpłatną nawigacją do Ovi Maps laboratoria firmy wydały właśnie publiczną wersję beta nowego Ovi Suite 2.1. Nokia Ovi Suite to bardziej nowoczesny i prostszy w obsłudze następca Nokia PC Suite, pakietu który umożliwia łatwy dostęp do zawartości telefonów i urządzeń firmy Nokia podłączonych za pośrednictwem kabla lub bluetooth.

Ovi Suite 2.1 zużywa znacznie mniej zasobów, niż wersja 2.0 - żółwie tempo działania i smoczy apetyt były największymi wadami tego oprogramowania. W wersji 2.1 poprawa tego aspektu jest naprawdę zauważalna. Ponadto, nowa wersja zapewnia pełną obsługę Windows 7, poprawia synchronizację z internetowymi usługami Ovi (Ovi Share czy Ovi Sync dla kalendarza i kontaktów), w tymi Ovi Maps. Co więcej, Ovi Suite 2.1 potrafi już synchronizować kontakty nie tylko z Outlookiem, ale i Thunderbirdem - obsługa synchronizacji z oprogramowaniem Mozilli także pozostałych elementów wydaje się być tylko kwestią czasu. Poprawiono także mechanizm aktualizacji oprogramowania i aplikacji w telefonie. Zespół na forum zapewnia także, że trwają prace nad Ovi Suite dla platformy Mac OS X.

Wersja Ovi Suite 2.1 beta dostępna jest do pobrania z witryny Nokia Beta Labs po zalogowaniu się przy pomocy poświadczeń używanych w usłudze Ovi lub z naszego działu PROGRAMY -> Pakiety oprogramowania.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję