reklama

Publiczna beta Windows Essential Business Server 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft udostępnił w centrum pobierania wersję Public Preview Release Candidate 0 systemu Windows Essential Business Server 2008 - nowego członka rodziny Windows Server. Jest on zbudowany w oparciu o Windows Server 2008 i zawiera zintegrowane komponenty na wzór Small Business Server - tyle, że jest przeznaczony dla nieco większych firm posiadających od 25 do 250 stacji roboczych. Więcej o tym produkcie i jego składnikach można było przeczytać na łamach serwisu TechIT w lutym.

Wersja RC0 systemu Windows Essential Business Server 2008 Standard dostępna jest tylko dla 64-bitowych serwerów. Wzorcowa instalacja obejmuje trzy serwery - zarządzający, zabezpieczający oraz komunikacyjny. Wersja Premium będzie przewidywać możliwość dostawienia czwartego serwera dla przechowywania baz danych. Więcej informacji można znaleźć na stronie domowej produktu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama