reklama

Publiczna beta Windows Live Calendar

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj informowaliśmy o wyjściu z fazy beta kilku aplikacji z rodziny Windows Live, a tymczasem dzisiaj pojawiła się pierwsza publiczna testowa wersja nowej aplikacji, tym razem jest to sieciowy terminarz.

Twórcy Windows Live Calendar wyraźnie wzorowali się na dostępnym od dłuższego czasu kalendarzu firmy Google. Aplikacja nie jest jeszcze zbyt rozbudowana, ale nie tego oczekuje się od programów online. Kalendarz pozwala na tworzenie zadań z dokładnie sprecyzowanymi regułami powtarzania, oferuje kilka widoków i import formatu iCal.

Prócz tego możemy udostępnić nasz kalendarz znajomym (lub wszystkim w Sieci) poprzez HTML, iCal i XML lub wydrukować go, ale na daną chwilę możliwe jest przeniesienie na papier tylko widoku agendy. Alerty mogą być wysyłane poprzez Windows Live Alerts, które (w przeciwieństwie do Google Calendar) nie posiada możliwości wysyłania SMSów na polskie komórki.

Z nowym testowym Windows Live Calendar można zapoznać się na stronie calendar.live.com.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić