Publiczna beta Windows SteadyState 2.5

Strona główna Aktualności

O autorze

W czerwcu Microsoft wydał nową wersję Shared Computer Toolkit - narzędzia przeznaczonego na publiczne komputery współużytkowane (np. w szkołach czy bibliotekach), które zapewnia pełną kontrolę nad stanem i konfiguracją maszyn bez względu na zmiany czynione przez użytkowników. Przy tej okazji zmieniono nazwę narzędzia na Windows SteadyState.

Teraz Microsoft za pośrednictwem swojego centrum pobierania udostępnił publicznie wersję beta uaktualnionego narzędzia Windows SteadyState oznaczoną numerem 2.5. Nie wiadomo dokładnie, co zmieniono w nowej wersji, ale Microsoft pisze, że najbardziej oczekuje opinii na temat współpracy SteadyState z Vistą, Office 2007 i Internet Explorerem 7. Można więc oczekiwać dostosowania programu do pracy na systemie Windows Vista, czego brakowało w poprzedniej wersji. Warto pobrać także Windows SteadyState Handbook 2.5 Beta, który stanowi dokumentację funkcji programu.

Udostępniana wersja 2.5 jest tylko betą. Najnowszą stabilną wersję 2.0 można przez cały czas pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia systemowe.

© dobreprogramy