r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Publiczna beta aplikacji Windows Live Wave 3

Strona główna Aktualności

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft rozpoczął publiczną betę nowej odsłony (określanej mianem Wave 3) aplikacji z rodziny Windows Live. Oznacza to, że od tej pory każdy zainteresowany może pobrać i zainstalować nowe wersje beta takich aplikacji jak Messenger, Movie Maker, Mail, Writer, Photo Gallery, Family Safety oraz Outlook Connector.

Dostępne są dwa instalatory. Pierwszy pobiera i instaluje wyłącznie to, co zostanie wybrane przez użytkownika. Drugi natomiast pobiera wszystkie dostępne bety, ale później pozwala ostatecznie wybrać programy do instalacji. Nie ma potrzeby odinstalowywania starszych, stabilnych wersji - zostają one zaktualizowane automatycznie.

Przypominamy, że wydane w ramach Wave 3 aplikacje Windows Live pozostają w fazie beta, mogą więc jeszcze zachowywać się niestabilnie i powodować błędy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.